Építészmérnök állás

A Burken Kft. magyar tulajdonú vállalat, mely már több mint 15 éve mérnökszolgáltatásokkal foglalkozik. Portfóliónkban éppúgy megtalálhatók a klasszikus geodéziai feladatok, mint az innovatív, iránymutató technológiák alkalmazása. Állandó minőséget, pontosságot, kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosítunk megrendelőink számára.

Elkötelezett munkatársat keresünk, aki hozzánk hasonlóan hosszú távú, közös együttműködésben gondolkodik.

3D modellezésben jártas építészmérnököket keresünk fiatalos csapatunkba, teljes állásra.

Elvárások:

  • Építész-, esetleg építőmérnöki végzettség
  • Aktív nyelvtudás angol és/vagy német, szóban és írásban egyaránt
  • ArchiCAD és/vagy Revit + AutoCAD felhasználó szintű ismeret
  • Jó csapatjátékos, de önálló munkára is képes
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreatív problémamegoldó
  • Gyors tanulókészség
  • Office ismeretek

Feladatok:

  • Elsősorban 3D modellezés
  • Terv és műszaki tartalom egyeztetés
  • Koordinátorok munkájának támogatása
  • Terepi adatgyűjtés

Előnyt jelent:

  • Bentley szoftverek (MicroStation, AECOsim)
  • CAFM rendszerek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Geodéziai ismeretek
  • Programozási ismeretek
  • Webszerkesztési tapasztalat
  • Fejlesztői véna

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, vidám csapat
  • Stabil munkahely
  • Nyugodt munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munkák az építészettől az iparokon keresztül a filmdíszletekig

Küldd fényképes önéletrajzod és motivációs leveled, fizetési igény megjelölésével az info@burken.hu email címre!